7 Yorumlar

 1. 1

  Serkan ÖZTÜRK

  Kayıt yaptıranların kayıtlarının onaylandığını yada onaylanmadığını gösterir bir liste var mıdır? Oluşturulacak mıdır? Son başvuru tarihi olan 5 Mart tarihinden önce. Kaydını yaptırdığını zannedip, eksik bilgi yada sistemsel hatalardan dolayı kimse mağdur kalmasın düşüncesindeyim. Bu listeler günlük olarak belli zaman aralıkları ile güncellenip yayınlansa, sporcuların kafasındaki soru işaretleri kalksa, Federasyonu arayıp telefon trafiğine neden olmasak…

  Bir diğer konu ise formda D.Yeri hanesinde diğer seçeneği eklenip kişiler doğum yerini kendileri yazabilseler daha sağlıklı bir bilgi bankası oluşturulmuş olur. Örneğin ben Yurt Dışı doğumluyum, yada bir diğer arkadaşımızın doğum yerinde ilçe, belde adı vb. yazılı.

  Yanıt
  1. 1.1

   Türkiye Dağcılık Federasyonu

   Bu konuyla ilgili olarak bir güncelleme yaptık. Bundan sonra formu doldurup göndere bastığınızda sisteme kayıt olan formun bir kopyası da sizin e-posta adresinize gönderilecek. Böylece kayıt edilen formunuzu siz de görebilecek/kontrol edebileceksiniz.

   Doğum Yeri olarak da Listede Yok şeklinde bir seçenek ekledik. İlçelerden ziyade katılımcıların illeri veri/istatistik olarak daha faydalı olacağından il seçimi yaptırıyoruz.

   Yanıt
   1. 1.1.1

    serkan

    Güncelleme öncesi kayıt yaptıranların tekrar kayıt yapmasına gerek varmıdır?

    Yanıt
    1. 1.1.1.1

     Türkiye Dağcılık Federasyonu

     Hayır. Tekrardan kayıt yapmanıza gerek yok.

     Yanıt
     1. 1.1.1.1.1

      serkan

      İlgi alakanızdan dolayınteşekkür ederim.

 2. 2

  selçuk özdamar

  Bu etkinlik için herhangi bir ödeme yapmamız gerekiyor mu?

  Yanıt
  1. 2.1

   Türkiye Dağcılık Federasyonu

   Hayır, faaliyete katılım ücretsizdir. Ulaşım, konaklama, yeme-içme vb. harcamalar sporcuların kendisine aittir, federasyon tarafından -görevlilere hariç- herhangi bir ödeme yapılmayacaktır.

   Yanıt

Bir Cevap Yazın

Türkiye Dağcılık Federasyonu - 2017

%d blogcu bunu beğendi: