13 Yorumlar

 1. 1

  Osman Birol Özgümüş

  1 numara

  Yanıt
 2. 2

  İzzet Yazıcı

  Logo yarışması için öncelikle federasyonu kutluyorum. Oylama için seçilen 8 Logo biraz Kulüp logolarını anımsatıyor. Federasyon için daha komplike bir Logo olmalı diye düşünüyorum. Acaba, Logo yarışması yeteri kadar duyurulamadı mı? Yine de bu 8 Logo’dan birini seçmek zorundamıyız? Seçenekler arasında “Hiçbiri” seçeneği de olsa iyi olmazmıydı?

  Yanıt
 3. 3

  Fethi

  Bence mevcut olan hepsinden daha iyi o kalsın

  Yanıt
 4. 4

  musa kazım cıncık

  TDF nin halı hazırda kullandığı mevcut logo oylamaya konan yeni logoların hepsinden daha güzel .mevcut logonun değişmesi gereğini niye hissettiniz .

  Yanıt
 5. 5

  Ilker Öztürk

  3 numaralı logo gerçekten çok güzel görünüyor 8 numara kulüp simgesi gibi olmuş 5 ve 6 numarada fena değil fakat 6 dağcılığı pek anımsatmıyor.

  Yanıt
 6. 6

  Halide KAYA

  Ağrı dağı’nın durumu da malum, biraz ironik olmuş 🙂

  Yanıt
 7. 7

  Haktan

  Genellikle kuluplerin bu zamana kadar reklam, organizasyon ve tekstil baskı üzerlerine yapmış olduğu tdf logo çalışması yeni bir logonun işlenmesiyle atil duruma gelecektir. Buda israf bir durum doğuracaktır.Eskisi yenilere göre iyi bir görüntü sergiliyor.Tüm çalışmalara bakıldığında çeşitli malzemelerede baskı yapılacağından seçim olursa 7 numara derim.Diğer logoların çoğu sanki Devlet Demiryolları amblemlerini yansıtıyor.Iyi çalışmalar başarılar dilerim.

  Yanıt
 8. 8

  Armi

  Logo yenileme için yapılan çalışmalar tatmin edici değil. Bu yüzden değişmesi taraftarı olduğum halde eski logo kalsın seçeneğini işartledim.

  Yanıt
 9. 9

  EMRAH

  Maalesef hiç biri güzel değil. Hepsi internet cafede bes dakikada yapılmış gibi. Çok daha güzel logolar yapılabilir. Keşke görevli departman daha iyi analiz yapıp daha kaliteli işler sunsaydı.

  Yanıt
 10. 10

  ibrahim kara

  Bayrak yerde olmasın. Dağlar bile onun gölgesinde kalmalı.

  Yanıt
 11. 11

  Mehmet

  Eski amblem daha iyi duruyor.Tarih ile ilgili sıkıntı varsa değisecekse 1966 yerine asıl tarih yazılabilir.

  Yanıt
 12. 12

  Muzaffer ŞEN

  1 Numara

  Yanıt
 13. 13

  Mehmet Mertcan BAKIRCI

  3 numara daha resmi duruyor federasyonumuzu daha iyi yansıtmış.

  Yanıt

Bir Cevap Yazın

Türkiye Dağcılık Federasyonu - 2017

%d blogcu bunu beğendi: